Już teraz dołącz do nas podczas

Move Your DNA weekend!

Move Your DNA weekends to warsztaty, które odbywają się na całym świecie i prowadzone są przez najlepszych certyfikowanych instruktorów Nutritious Movement, prowadzonego przez Katy Bowman.

Cztery słowa, aby opisać

Move Your DNA weekend?

Dynamika

Koncentracja

Serdeczność

Zabawa

Weekendy Move Your DNA poświęcone są analizie, nauce poprawnego wykonywania i praktyce ćwiczeń opisanych w książce o tym samym tytule. Zarówno profesjonaliści nauczyciele ruchu jak i jego miłośnicy kończą weekend z pełnym zrozumieniem prezentowanych ruchów i Naturalnego Ruchu.

Jeśli dopiero zaczynasz zagłębiać się w praktykę ruchu naturalnego, zapewniamy Cię, że każde z ćwiczeń możesz wykonać w zakresie, na który pozwalają Twoje obecne ograniczenia ruchowe. Jeśli jesteś zaawansowanym adeptem ruchu lub nauczycielem, instruktor pomoże ci odnaleźć punkty w ciele, nad którymi powinieneś jeszcze popracować względem mobilności i siły, a także pokaże w jaki inny sposób powinieneś modyfikować ich obciążenie.

Zapisz się

Wszyscy są mile widziani! Jedyne czego od ciebie oczekujemy to to że z chęcią przyjmiesz wsparcie nauczyciela przy wykonywaniu wszystkich ćwiczeń, będziesz otwarty na wspólną naukę asekurowania ciała, wprowadzania wariacji do znanych ćwiczeń i poznawanie nowych osób, równie zainteresowanych nauką nowego rodzaju ruchu.

Podczas weekendów MYDNA zapewniamy 1 nauczyciela na 10 uczestników, wiedzę i doświadczenie na temat obuwia minimalistycznego i barefoot (dla bosonogich) a także wprowadzenie do doskonalenia chodu. Rozkład dnia podczas naszych spotkań bywa różny, jednak zazwyczaj każdy z nich składa się z 90-minutowych zajęć, pomiędzy którymi wychodzimy na przerwy lub krótkie sesje na zewnątrz.

Książka Move Your DNA została przetłumaczona na języki niemiecki, hiszpański, koreański, chiński, włoski i słowacki. Miłośnicy i instruktorzy Naturalnego Ruchu organizują weekendy Move Your DNA na całym świecie, o każdej porze roku.

Move Your DNA Weekends zawiera:

13 godzin instruktażowych

praktykę ponad 40 ćwiczeń zawartych w MYDNA

małe grupy (1:10 instruktor - uczestnik)

doświadczenie minimalnego obuwia, chodzenia boso

wprowadzenie do doskonalenia chodzenia

możliwość nawiązania znajomości z innymi miłośnikami naturalnego ruchu

mini skrypt z zestawem ćwiczeń
Zapisz się

16-17 marca 2019 r.

Warszawa

sala Instytutu Terapii Funkcjonalnej Dzielny Miś

Koszt uczestnictwa:

do 15 lutego 2019 r. – 1.500 zł
od 15 lutego 2019 r. do 1 marca 2019 r. – 1.600 zł
po 1 marca 2019 r. – 1.700 zł

Instruktorki:

Zapisz się!

Książki są niesamowitym źródłem informacji, jednak w przypadku nauki ćwiczeń, spotkanie z nauczycielem i całą społecznością daje dużo większe możliwości rozwoju.

Wypełnij formularz i dołącz do nas na dwa dni wypełnione ruchem. Dostarczą Ci one praktycznej wiedzy, która wspaniale uzupełnia treść książki Move Your DNA: Restore Your Health Through Natural Movement.

Każdy uczestnik otrzyma zniżkę 15 procent na zakup butów minimalistycznych firmy Tadeevo.