O nas

Joanna

Entuzjazm i energia

Jestem osobą zrównoważoną i pełną spokoju, jednak poziom mojej energii życiowej wybija się powyżej średniej;) Entuzjastycznie podchodzę do nowych zagadnień i wyzwań, lubię zarażać ludzi swoją wizją.

Dobrze funkcjonuję w umiarkowanym chaosie, sprawdzam się przy gaszeniu pożarów;) Mam w tym doświadczenie, pracowałam w zróżnicowanym środowisku korporacji jak i w małych, rodzinnych firmach.

Z wykształcenia jestem filologiem angielskim. Ukończyłam Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Moje zainteresowania zawodowe zmieniały się kilkakrotnie. Obecnie powróciłam do swojej największej zawodowej miłości – pracy z językiem, którą szczęśliwie wzbogacam o krzewienie idei Naturalnego Ruchu.

Moja praca jest pasjonująca i rozwijająca. Książkę Katy Bowman Homo Immobilis. Trenuj pracując przetłumaczyłam bez korzystania z krzesła do siedzenia. To żadna sztuka, mówić innym, żeby więcej się ruszali…. samemu nie wstając zza biurka;)

Jestem mamą chłopca i dziewczynki. Staram się zarażać swoje dzieci miłością do zdrowego ruchu, muzyki i podróży.

Aleksandra

Wsparcie i dynamika

Znajomi mówią, że jestem pozytywnie zakręconą osobą 🙂
Nie potrafię usiedzieć w miejscu i zapewne jest to jeden z powodów, dla których nieustannie zachęcam Was do ruchu;) Nie wyobrażam sobie wielogodzinnego siedzenia. Wybrałam swoje zajęcie między innymi dlatego, że nie wymaga on pracy przy biurku.

Z zawodu jestem fizjoterapeutką. Ukończyłam Wydział Rehabilitacji na Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Wielokrotnie zmieniałam obszar swoich zainteresowań, dzięki czemu najważniejsze jest dla mnie holistyczne podejście do pacjenta oraz znalezienie rozwiązania problemu, z jakim się boryka.

Obecnie specjalizuję się m.in. w fizjoterapii zaburzeń funkcjonalnych dna miednicy oraz nietrzymania moczu. Wspieram kobiety w przywróceniu prawidłowego funkcjonowania mięśni dna miednicy, prowadzę edukację z zakresu profilaktyki i świadomości własnego ciała.

Jestem mamą dwóch córeczek. Uwielbiam spędzać z nimi czas aktywnie. Na co dzień wybieramy spacery, jazdę na rowerze i basen. Wieczorami czytamy książki o wędrówkach.

Moim marzeniem jest więcej podróżować i częściej chodzić po ukochanych górach. Wyprawy są dla mnie formą medytacji, doskonale się wtedy relaksuję.